Środa, 27 sierpień 2014 
Imieniny:

Oświata

Pełna lista wyników II BIEGU SYLWESTROWEGO

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. dziewcząt klasa I-II rocznik 2004-2005

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1.

Troszyńska Julia

Krasiejów

2.

Pierszkała Malwina

Jaszkowice

3.

Bąk Halina

PSP1 Ozimek

4.

Smandzich Agnieszka

PSP1 Ozimek

5.

Król Zuzanna

Antoniów

6.

Kowalska Anna

Tarnów

7.

Guzy Karolina

PSP1 Ozimek

8.

Tomal Marlena

PSP3 Ozimek

9.

Kurczyk Amelia

Staniszcze Małe-Spórok

10.

Nowak Karolina

PSP1 Ozimek

11.

Pytel Dominika

PSP1 Ozimek

12.

Wojtyszyn Kinga

PSP1 Ozimek

13.

Bąk Zosia

PP1 Ozimek

14.

Palunek Wanessa

SP2 Ozimek

15.

Szuszczyńska Wiktoria

PSP1 Ozimek

16.

Mrocheń Dominika

PSP1 Ozimek

17.

Orian Maria –

(3 lata )

PP Żyrowa

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. chłopców klasa I-II rocznik 2004-2005

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1

Dryś Paweł

Krasiejów

2

Gwiazda Dawid

PSP1 Ozimek

3

Hreczuch Szymon

Grodziec

4

Ogorzałek Dawid

Krasiejów

5

Milewski Daniel

SP3 Ozimek

6

Kuśmierz Maciej

PSP1 Ozimek

7

Płachta Szymon

PSP1 Ozimek

8

Orian Adrian

Żyrowa

9

Żaczek Wojtek

SP3 Ozimek

10

Jarocki Kamil

PSP1 Ozimek

11

Pytel Daniel

PSP1 Ozimek

 

Wyniki II Biegu  Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. dziewcząt klasa III-IV rocznik 2002-2003

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1.

Gajda Maja

SP 2 Ozimek

2.

Buhl Paulina

Chrząstowice

3.

Mrozek Martyna

SP 3 Ozimek

4.

Maliszewska Weronika

PSP 1 Ozimek

5.

Bronder Agnieszka

PSP 1 Ozimek

6.

Dołęgowska Angelika

PSP 1 Ozimek

7.

Szarpak Karolina

PSP 1 Ozimek

8.

Wawrzynek Julia

Krasiejów

9.

Nieświec Marcelina

PSP 1 Ozimek

10.

Strzelec Katarzyna

Chrząstowice

11.

Gromna Patrycja

Oława

12.

Muszyńska Patrycja

PSP 1 Ozimek

13.

Adamczyk Maja

PSP 1 Ozimek

14.

Świętek Sandra

Daniec

15.

Klimek Julia

Chrząstowice

 

Wyniki  II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. chłopców klasa III-IV rocznik 2002-2003

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1

Kuczer Bartosz

Krasiejów

2

Ciecior Paweł

Chrząstowice

3

Kurczyk Marcel

Staniszcze Małe -Spórok

4

Olędzki Tomasz

Oława

5

Jeziorowski  Florian

Dylaki

6

Operacz Arkadiusz

Chrząstowice

7

Kozan Łukasz

PSP 1 Ozimek

8

Korniak Michał

PSP 1 Ozimek

9

Oskar Radek

PSP 1 Ozimek

10

Kądziela Marcin

Chrząstowice

11

Szarpak Tomasz

PSP 1 Ozimek

12

Kwieciński Marek

PSP 1 Ozimek

13

Głowek Piotr

SP 3 Ozimek

14

Krawczuk Dominik

PSP 1 Ozimek

15

Szymański Bartosz

PSP 1 Ozimek

16

Pasoń Michał

Chrząstowice

17

Chmura Dawid

PSP 1 Ozimek

18

Waligórski Maciej

SP 3 Ozimek

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. dziewcząt klasa V-VI rocznik 2000-2001

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1

Guzy Anna

PSP 1 Ozimek

2

Dobrucka Marta

Stare Siołkowice

3

Dąbek Weronika

PSP 1 Ozimek

4

Werner Hanna

PSP 1 Ozimek

5

Czarnecka Paulina

Chrząstowice

6

Marzec Wiktoria

PSP 1 Ozimek

7

Bronder Laura

Grodziec

8

Kaźmierczak Patrycja

PSP 1 Ozimek

9

Tomal Weronika

PSP 1 Ozimek

10

Pogorzelska Julia

PSP 1 Ozimek

11

Dudzik Patrycja

PSP 1 Ozimek

12

Olearczyk Julia

PSP 1 Ozimek

13

Olędzka Wiktoria

SP 2 Ozimek

14

Opiela Wanessa

PSP 1 Ozimek

 

Wyniki  II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. chłopców klasa V-VI rocznik 2000-2001

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1

Iwaniak Michał

PSP 1 Ozimek

2

Marzec Jakub

PSP 1 Ozimek

3

Kraus Jakub

Grodziec

4

Puzik Szymon

PSP 1 Ozimek

5

Pęcherz Patryk

PSP 1 Ozimek

6

Zajonc Szymon

SP Krasiejów

7

Konop Błażej

PSP 1 Ozimek

8

Lichosik Tomasz

PSP 1 Ozimek

9

Mentel Piotr

Niemcy -Hanower

10

Klohs Dawid

SP Krasiejów

11

Smykała Fabian

Chrząstowice

12

Michalak Krzysztof

PSP 1 Ozimek

13

Błaszczak Jakub

PSP 1 Ozimek

14

Pudlik Kacper

PSP 1 Ozimek

15

Pastuch Bartosz

PSP 1 Ozimek

16

Kaczmarczyk Adam

PSP 1 Ozimek

17

Dobrzyński Remigiusz

PSP 1 Ozimek

18

Smandzich Michał

PSP 1 Ozimek

19

Muszyński Kamil

PSP 1 Ozimek

20

Siedlaczek Daniel

Antoniów

21

Ciompel Alan

SP 2 Ozimek

22

Korniak Jakub

PSP 1 Ozimek

23

Makulski Dawid

PSP 1 Ozimek

24

Rogowski Dawid

PSP 1 Ozimek

25

Milewski Igor

SP 3 Ozimek

26

Paliwoda Tomasz

PSP 1 Ozimek

27

Tokarczyk Mateusz

SP 3 Ozimek

28

Sordoń Krzysztof

Chrząstowice

29

Dorawa Kacper

PSP 1 Ozimek

30

Karpiński Jakub

PSP 1 Ozimek

31

Sordoń Piotr

Chrząstowice

32

Mazur Łukasz

Daniec

33

Łapot Mateusz

PSP 1 Ozimek

34

Gregorczyk Patryk

Chrząstowice

35

Walaszczyk Grzegorz

PSP 1 Ozimek

36

Koloch Szymon

PSP 1 Ozimek

37

Damaz Dominik

SP 3 Ozimek

38

Kwieciński Rafał

PSP 1 Ozimek

39

Sudziński Sebastian

Antoniów

40

Kaczmarski Piotr

PSP 1 Ozimek

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. dziewcząt klasa I-III GIMNAZJUM

rocznik 1997-1999

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1.

Kulik Magda

Ozimek

2.

Wróblewska Kamila

Ozimek

3.

Szyszka Paulina

Ozimek

4.

Maliszewska Karolina

Ozimek

5.

Kowalska Ewa

Tarnów

6.

Nowak Agnieszka

 

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. chłopców klasa I-III GIMNAZJUM

rocznik 1997-1999

 

L.p

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła/Miejscowość

1.

Jurczyński Rafał

Ozimek

2.

Pakosz Piotr

Zdzieszowice

3.

Fuhl Łukasz

Węgry

4.

Koziel Kamil

Kup

5.

Tarsa Dawid

Niemcy- Hamburg

6.

Jonczyk Daniel

Węgry

7.

Chudzik Stanisław

Stare Siołkowice

8.

Paczkowski Paweł

Ozimek

9.

Rogowski Radosław

Ozimek

10.

Sulikowski Paweł

Ozimek

11.

Jeziorowski Patryk

Ozimek

12.

Tokarczyk Przemysław

Ozimek

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. OPEN KOBIET 17 - 45 lat

 

L.p

Nazwisko i imię

Miejscowość

1

Pytel Ewelina

Knieja

2

Paruszewska Joanna

Opole

3

Orian Anna

Szkoła Tańca

4

Łapot Mariola

Ozimek

5

Dudkiewicz Magdalena

Ozimek

6

Jakubowska – Pytel Kamilla

Ozimek

7

Pęcherz Katarzyna

Ozimek

8

Orian Marzena

Szkoła Tańca

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. OPEN MĘŻCZYZN 17-45 lat

 

L.p

Nazwisko i imię

Miejscowość

1

Sowa Damian

Olesno

2

Orian Piotr

Szkoła Tańca

3

Genda Paweł

Ozimek

4

Koziol Sebastian

Stare Budkowice

5

Kokot Daniel

Ozimek

6

Smuda Norbert

Wrocław

7

Bosy Jacek

Opole

8

Biskup Marcel

Ozimek

9

Sakra Bartosz

Ozimek

10

Paczkowski Paweł

Ozimek

11

Łabanowski Tomasz

Ozimek

12

Kostrzewa Krzysztof

Ozimek

13

Starzec Rafał

Ozimek

14

Czichon Piotr

Ozimek

15

Matuszak Mateusz

Ozimek

16

Paterak Robert

Grodziec

17

Ogorzelec Mariusz

 

18

Bąk Piotr

Ozimek

19

Kosiński Leszek

Grodziec

20

Waligórski Andrzej

Ozimek

21

Adamczyk Kewin

Ozimek

22

Gumiński Wiktor

Ozimek

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. OPEN KOBIET powyżej 45 lat


L.p

Nazwisko i imię

Miejscowość

1

Pakosz Irena

Januszkowice

2

Oliwa Violetta

Ozimek

3

Wiciak Danuta

Pustków

4

Terlecka Dorota

Ozimek

5

Pluta Maria

Ozimek

 

Wyniki II Biegu Sylwestrowego

Ozimek 28.12.2012r.

kat. OPEN MĘŻCZYZN powyżej 45 lat

 

L.p

Nazwisko i imię

Miejscowość

1

Dądela Antoni

Krzepice

2

Sitarz Henryk

Ozimek

3

Dylla Franz

Tarnów Opolski

4

Krzyżowski Tomasz

Ozimek

5

Terlecki Ireneusz

Ozimek

6

Pakosz Piotr

Januszkowice

7

Mikuła Krzysztof

Ozimek

 

 

Urząd Gminy i Miasta w Ozimku

ul. ks.Jana Dzierżona 4b 
46-040 Ozimek

tel. (+48) 77 462 28 00 
fax (+48) 77 462 28 11 
e-mail:
sekretariat@ugim.ozimek.pl

Ważne linki:

POLECAMY:

Plan miasta
Galeria
Ogłoszenia
Wiadomości Ozimskie
KATALOG FIRM

 
  • Data aktualizacji: 2014-08-27 08:13:30
  • Licznik odwiedzin: 19844335